Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Örökösföldi Piac | |
10 | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10J | Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10Y | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1033Y |
6: | 053657J |
7: | 1135Y47 |
8: | 002041Y |
9: | 0434Y |
10: | 0434Y |
11: | 0434Y |
12: | 0434Y |
13: | 0434Y |
14: | 0431Y51J |
15: | 0116J31Y51 |
16: | 11J31Y51J |
17: | 11J31Y56J |
18: | 21Y48J |
19: | 48J |
20: | 48 |
21: | 53 |
22: | 53J |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1033Y |
6: | 053657J |
7: | 1131Y51 |
8: | 1141Y |
9: | 0434Y |
10: | 0434Y |
11: | 0434Y |
12: | 0434Y |
13: | 0434Y |
14: | 16Y51J |
15: | 16J31Y |
16: | 01J31Y |
17: | 01J31Y |
18: | 11Y48J |
19: | 48J |
20: | 48 |
21: | 53 |
22: | 53J |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 33Y |
6: | 0548J |
7: | 48 |
8: | 48 |
9: | 48 |
10: | 48 |
11: | 48 |
12: | 48 |
13: | 48 |
14: | 48J |
15: | 48 |
16: | 48 |
17: | 48Y |
18: | 48J |
19: | 48 |
20: | 48 |
21: | 53 |
22: | 53J |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1033Y |
6: | 053657J |
7: | 1141 |
8: | 1141Y |
9: | 0434Y |
10: | 0434Y |
11: | 0434Y |
12: | 0434Y |
13: | 0434Y |
14: | 16Y51J |
15: | 16J31Y |
16: | 01J31Y |
17: | 01J31Y |
18: | 11Y48J |
19: | 48J |
20: | 48 |
21: | 53 |
22: | 53J |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima