Navigáció átugrása

Kedvezményes menetjegy** 235
Autóbuszon váltott belterületi menetjegy 340
Autóbuszon váltott külterületi menetjegy 390

**A kedvezményes menetjegy munkanapokon a 8.00 óra után megkezdett és 13.00 óráig befejezett utazásra lehet felhasználni. A kedvezmények csak előre váltott menetjeggyel vehető igénybe.

BÉRLETEK

Ár* (Ft)
Termék neve Belterületi Külterületi
Napijegy 1 300 1 950
Összvonalas heti bérlet  2 160 2 760
Egyvonalas heti bérlet - 1 890
Összvonalas II. félhavi bérlet 4 320 5 520
Egyvonalas II. félhavi bérlet - 3 780
Egyvonalas havi bérlet - 5 670
Összvonalas havi bérlet 6 480 8 280
Tanuló havi bérlet 2 580 3 350
Nyugdíjas havi bérlet 2 580 3 350
Összvonalas 30 napos bérlet 6 480 8 280
Tanuló 30 napos bérlet 2 580 3 350
Nyugdíjas 30 napos bérlet 2 580 3 350
Összvonalas negyedéves bérlet 19 440 -
Tanuló negyedéves bérlet 7 740 -
Nyugdíjas negyedéves bérlet 7 740 -

A havi bérletek árának figyelembevételével negyedéves bérlet is váltható (melynek ára a havi bérlet árának háromszorosa).
kézipoggyász méretét meghaladó vagy nem zárt szállítóeszközben szállított kutya szállításának díja azonos a járatra érvényes menetjegy árával. A kézipoggyász módjára, zárt szállítóeszközben szállított kutya, továbbá a segítő kutyák (27/2009. /XII. 3./ SZMM rendelet) és a rendőrségi, valamint a Nemzeti Adó és Vámhivatal hatósági feladatok ellátását segítő kutyái díjtalanul szállíthatók. A segítő kutya kiképzettségét (vizsgáját) a hámján elhelyezett logóval vagy a vizsgáról kiállított tanúsítvánnyal kell igazolni. Az utazási feltételek szerint a szállítható egyéb élő állatok szállítása szintén díjtalan.

A bérletjegyek érvényességi területe:

H31, H32, H35, H40
Ezen vonalak teljes hosszára csak külterületi összvonalas bérletjegy érvényes.
Az Autóbuszállomástól a külterületi szakaszhatárig belterületi bérletjegyeket, a külterületi szakaszhatártól a külső végállomásig külterületi egyvonalas bérletjegyet is lehet váltani.

A társaságunk által üzemeltetett autóbuszok utasai az utasbiztosítási szerződés feltételei szerint biztosítva vannak.

A helyközi bérletjegy a helyi járatokra nem érvényes. Az országos és regionális járatokon a helyi utazásra váltott menetjegy és bérletjegy nem érvényes.

A bérletjegyek érvénytartalma:

A különböző bérletjegyek a naptári hónap, negyedév, első napjától az adott az adott időszakot követő hónap 5-én 24.00 óráig érvényesek.

A 30 napos bérlet bármely kezdőnappal kiváltható és a kezdőnapon 0 órától a tárgyhónapot követő hónap azonos napját megelőző napon 24 óráig jogosít utazásra. A 30 napos bérlet legfeljebb 2 hónapra előre váltható meg.

A félhavi bérletek 16-án üzemkezdettől, a tárgyhót követő 5-én 24 óráig érvényesek.

EGYÉB DÍJAK

Egyéb díjak Díj  (Ft)
Kutyaszállítás 235/260/ 340 /390
A bérletigazolvány kiállításának és cseréjének díja 135

*A menetjegyek és bérletek díjai a hatályos jogszabályoknak megfelelő adót is tartalmazzák.

Menetdíj-visszatérítési feltételek Nyíregyháza helyi (városi) autóbuszjáratokon:

A díjvisszatérítésre vonatkozó általános szabályokat Szolgáltató Üzletszabályzata (Jegyek, bérletek árusítása, menetjegy és bérlet árának visszatérítése) tartalmazza.

A bérletjegyek visszaváltása:

• Az arcképes havi bérletek a tárgyhó 15-én, a 30 napos bérletek az érvényesség első napját követő 15. napon pénztárzárásig 50 %-os árban – 145 Ft-os kezelési költség levonása mellett – visszaválthatók (a Szolgáltató Nyíregyházi Irodaházában, a Nyíregyháza Korányi F. u. 12 szám alatt).

Az érvényesség kezdete előtt visszaadott bármely fajta bérletjegy árát - 145 Ft-os kezelési költség levonása mellett – a Szolgáltató visszatéríti.