Menetrendek
10J |
10J |
Örökösföldi Piac Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:04 | Nyírszőlős |
22:06 | Nyírszőlős, Sugár utca |
22:07 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
22:08 | Nyírszőlős, Izabella utca |
22:10 | Jókai telepi iskola |
22:12 | Jókai telep |
22:13 | Jókai telepi iskola |
22:14 | Nyírszőlősi elágazás |
22:15 | Szegély utca |
22:16 | Westsik Vilmos utca 35. |
22:17 | Kincs utca |
22:18 | Szamos utca |
22:19 | Csongor utca |
22:20 | Csatorna utca |
22:21 | Agrár Kutatóintézet |
22:22 | Egyetem C épület |
22:23 | Hímes utca |
22:25 | Őz utca |
22:26 | Vasvári Pál utca |
22:28 | Kelet Áruház |
22:30 | Országzászló tér |
22:31 | Szabolcs utca |
22:32 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
22:33 | Autóbusz-állomás |
22:40 | Vasútállomás |
22:41 | Huszár sor |
22:42 | MÁV-bérház |
22:43 | Almatároló |
22:44 | Móricz Zsigmond utca |
22:46 | Váci Mihály utca 9. |
22:47 | Kert utca 32. |
22:48 | Kert utca 8. |
22:49 | Inczédy sor |
22:50 | Rendelőintézet |
22:51 | EÜ. Szakközépiskola |
22:52 | Család utca, hőközpont |
22:53 | Örökösföldi Piac |
22:54 | Szalag utca |
22:55 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima