Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 2656 |
6: | 183241Y |
7: | 0615Y41 |
8: | 19 |
9: | 03 |
10: | 03 |
11: | 03 |
12: | 0353 |
13: | 2353 |
14: | 2351 |
15: | 113151 |
16: | 113151 |
17: | 113153 |
18: | 2354 |
19: | 34 |
20: | 1454 |
21: | 29 |
22: | 53Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 2656 |
6: | 1638 |
7: | 012141 |
8: | 19 |
9: | 03 |
10: | 03 |
11: | 03 |
12: | 0353 |
13: | 2353 |
14: | 2356 |
15: | 2656 |
16: | 2653 |
17: | 2353 |
18: | 2354 |
19: | 34 |
20: | 1454 |
21: | 29 |
22: | 53Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 31 |
6: | 1454 |
7: | 34 |
8: | 14 |
9: | 14 |
10: | 14 |
11: | 14 |
12: | 14 |
13: | 1434 |
14: | 14 |
15: | 14 |
16: | 14 |
17: | 14 |
18: | 1454 |
19: | |
20: | 14 |
21: | 29 |
22: | 53Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 31 |
6: | 54 |
7: | |
8: | 14 |
9: | 14 |
10: | 14 |
11: | 14 |
12: | 14 |
13: | 14 |
14: | 14 |
15: | 14 |
16: | 14 |
17: | 14 |
18: | 1454 |
19: | |
20: | 14 |
21: | 29 |
22: | 53Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima