Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1949 |
6: | 0932Y54 |
7: | 06Y29 |
8: | 0754 |
9: | 54 |
10: | 54 |
11: | 54 |
12: | 44 |
13: | 1444 |
14: | 143959 |
15: | 193959 |
16: | 193959 |
17: | 1944 |
18: | 1447 |
19: | 27 |
20: | 0747 |
21: | 22 |
22: | 45Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1949 |
6: | 2949 |
7: | 0929 |
8: | 0754 |
9: | 54 |
10: | 54 |
11: | 54 |
12: | 44 |
13: | 1444 |
14: | 1444 |
15: | 1444 |
16: | 1444 |
17: | 1444 |
18: | 1447 |
19: | 27 |
20: | 0747 |
21: | 22 |
22: | 45Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 24 |
6: | 0747 |
7: | 27 |
8: | 07 |
9: | 07 |
10: | 07 |
11: | 07 |
12: | 07 |
13: | 0727 |
14: | 07 |
15: | 07 |
16: | 07 |
17: | 07 |
18: | 0747 |
19: | |
20: | 07 |
21: | 22 |
22: | 45Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 24 |
6: | 47 |
7: | |
8: | 07 |
9: | 07 |
10: | 07 |
11: | 07 |
12: | 07 |
13: | 07 |
14: | 07 |
15: | 07 |
16: | 07 |
17: | 07 |
18: | 0747 |
19: | |
20: | 07 |
21: | 22 |
22: | 45Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima