Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 33 |
6: | 03264159Y |
7: | 1433Y49 |
8: | 27 |
9: | 11 |
10: | 11 |
11: | 11 |
12: | 11 |
13: | 0131 |
14: | 013159 |
15: | 193959 |
16: | 193959 |
17: | 1939 |
18: | 0131 |
19: | 0141 |
20: | 21 |
21: | 0136 |
22: | |
23: | 08Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 33 |
6: | 032346 |
7: | 092949 |
8: | 27 |
9: | 11 |
10: | 11 |
11: | 11 |
12: | 11 |
13: | 0131 |
14: | 0131 |
15: | 0434 |
16: | 0434 |
17: | 0131 |
18: | 0131 |
19: | 0141 |
20: | 21 |
21: | 0136 |
22: | |
23: | 08Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 38 |
6: | 21 |
7: | 0141 |
8: | 21 |
9: | 21 |
10: | 21 |
11: | 21 |
12: | 21 |
13: | 2141 |
14: | 21 |
15: | 21 |
16: | 21 |
17: | 21 |
18: | 21 |
19: | 01 |
20: | 21 |
21: | 36 |
22: | |
23: | 08Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 38 |
6: | |
7: | 01 |
8: | 21 |
9: | 21 |
10: | 21 |
11: | 21 |
12: | 21 |
13: | 21 |
14: | 21 |
15: | 21 |
16: | 21 |
17: | 21 |
18: | 21 |
19: | 01 |
20: | 21 |
21: | 36 |
22: | |
23: | 08Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima