Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 34 |
6: | 042742 |
7: | 00Y1534Y50 |
8: | 28 |
9: | 12 |
10: | 12 |
11: | 12 |
12: | 12 |
13: | 0232 |
14: | 0232 |
15: | 002040 |
16: | 002040 |
17: | 002040 |
18: | 0232 |
19: | 0242 |
20: | 22 |
21: | 0237 |
22: | |
23: | 09Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 34 |
6: | 042447 |
7: | 103050 |
8: | 28 |
9: | 12 |
10: | 12 |
11: | 12 |
12: | 12 |
13: | 0232 |
14: | 0232 |
15: | 0535 |
16: | 0535 |
17: | 0232 |
18: | 0232 |
19: | 0242 |
20: | 22 |
21: | 0237 |
22: | |
23: | 09Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 39 |
6: | 22 |
7: | 0242 |
8: | 22 |
9: | 22 |
10: | 22 |
11: | 22 |
12: | 22 |
13: | 2242 |
14: | 22 |
15: | 22 |
16: | 22 |
17: | 22 |
18: | 22 |
19: | 02 |
20: | 22 |
21: | 37 |
22: | |
23: | 09Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 39 |
6: | |
7: | 02 |
8: | 22 |
9: | 22 |
10: | 22 |
11: | 22 |
12: | 22 |
13: | 22 |
14: | 22 |
15: | 22 |
16: | 22 |
17: | 22 |
18: | 22 |
19: | 02 |
20: | 22 |
21: | 37 |
22: | |
23: | 09Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima