Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 2757 |
6: | 193342Y |
7: | 0716Y42 |
8: | 20 |
9: | 04 |
10: | 04 |
11: | 04 |
12: | 0454 |
13: | 2454 |
14: | 2452 |
15: | 123252 |
16: | 123252 |
17: | 123254 |
18: | 2455 |
19: | 35 |
20: | 1555 |
21: | 30 |
22: | 54Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 2757 |
6: | 1739 |
7: | 022242 |
8: | 20 |
9: | 04 |
10: | 04 |
11: | 04 |
12: | 0454 |
13: | 2454 |
14: | 2457 |
15: | 2757 |
16: | 2754 |
17: | 2454 |
18: | 2455 |
19: | 35 |
20: | 1555 |
21: | 30 |
22: | 54Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 32 |
6: | 1555 |
7: | 35 |
8: | 15 |
9: | 15 |
10: | 15 |
11: | 15 |
12: | 15 |
13: | 1535 |
14: | 15 |
15: | 15 |
16: | 15 |
17: | 15 |
18: | 1555 |
19: | |
20: | 15 |
21: | 30 |
22: | 54Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 32 |
6: | 55 |
7: | |
8: | 15 |
9: | 15 |
10: | 15 |
11: | 15 |
12: | 15 |
13: | 15 |
14: | 15 |
15: | 15 |
16: | 15 |
17: | 15 |
18: | 1555 |
19: | |
20: | 15 |
21: | 30 |
22: | 54Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima