Menetrendek
13 |
Sóstói úti kórház Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:40 | Sóstói úti kórház |
16:41 | Egyetem |
16:42 | Városi Stadion |
16:44 | Stadion utca |
16:45 | Dohány utca |
16:47 | Vay Ádám körút |
16:48 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:50 | Bujtos utca |
16:51 | Megyei Bíróság |
16:53 | Luther tér |
16:54 | Hatzel tér |
16:55 | Móricz Zsigmond utca |
16:57 | TIGÁZ |
16:59 | Dunapack Zrt. |
17:01 | Csemete utca |
17:02 | Lapály utca |
17:03 | Lombkorona utca |
17:04 | Alma utca |
17:05 | Alma utca ABC |
17:06 | Pipacs utca |
17:08 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima