Menetrendek
13 |
Bujtos utca Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:45 | Sóstói úti kórház |
6:46 | Egyetem |
6:47 | Városi Stadion |
6:49 | Stadion utca |
6:51 | Dohány utca |
6:53 | Vay Ádám körút |
6:55 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:57 | Bujtos utca |
6:59 | Megyei Bíróság |
7:01 | Luther tér |
7:02 | Hatzel tér |
7:03 | Móricz Zsigmond utca |
7:05 | TIGÁZ |
7:07 | Dunapack Zrt. |
7:09 | Csemete utca |
7:10 | Lapály utca |
7:11 | Lombkorona utca |
7:12 | Alma utca |
7:13 | Alma utca ABC |
7:15 | Pipacs utca |
7:17 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima