Menetrendek
13 |
Alma utca ABC Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:55 | Sóstói úti kórház |
16:56 | Egyetem |
16:57 | Városi Stadion |
16:59 | Stadion utca |
17:01 | Dohány utca |
17:03 | Vay Ádám körút |
17:05 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:07 | Bujtos utca |
17:09 | Megyei Bíróság |
17:11 | Luther tér |
17:12 | Hatzel tér |
17:13 | Móricz Zsigmond utca |
17:15 | TIGÁZ |
17:17 | Dunapack Zrt. |
17:19 | Csemete utca |
17:20 | Lapály utca |
17:21 | Lombkorona utca |
17:22 | Alma utca |
17:23 | Alma utca ABC |
17:25 | Pipacs utca |
17:27 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima