Menetrendek
13 |
Alma utca Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:50 | Sóstói úti kórház |
9:51 | Egyetem |
9:52 | Városi Stadion |
9:54 | Stadion utca |
9:55 | Dohány utca |
9:57 | Vay Ádám körút |
9:58 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:00 | Bujtos utca |
10:01 | Megyei Bíróság |
10:03 | Luther tér |
10:04 | Hatzel tér |
10:05 | Móricz Zsigmond utca |
10:07 | TIGÁZ |
10:09 | Dunapack Zrt. |
10:11 | Csemete utca |
10:12 | Lapály utca |
10:13 | Lombkorona utca |
10:14 | Alma utca |
10:15 | Alma utca ABC |
10:16 | Pipacs utca |
10:18 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima