Menetrendek
13 |
Dunapack Zrt. Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:03 | Sóstói úti kórház |
8:04 | Egyetem |
8:05 | Városi Stadion |
8:07 | Stadion utca |
8:09 | Dohány utca |
8:11 | Vay Ádám körút |
8:13 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:15 | Bujtos utca |
8:17 | Megyei Bíróság |
8:19 | Luther tér |
8:20 | Hatzel tér |
8:21 | Móricz Zsigmond utca |
8:23 | TIGÁZ |
8:25 | Dunapack Zrt. |
8:27 | Csemete utca |
8:28 | Lapály utca |
8:29 | Lombkorona utca |
8:30 | Alma utca |
8:31 | Alma utca ABC |
8:33 | Pipacs utca |
8:35 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima