Menetrendek
13Y |
13Y |
Luther tér Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:42 | Sóstói úti kórház |
22:43 | Egyetem |
22:44 | Városi Stadion |
22:45 | Stadion utca |
22:47 | Dohány utca |
22:49 | Vay Ádám körút |
22:50 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
22:51 | Bujtos utca |
22:52 | Megyei Bíróság |
22:53 | Luther tér |
22:54 | Hatzel tér |
22:55 | Móricz Zsigmond utca |
22:57 | TIGÁZ |
22:58 | Ipartelepi elágazás |
23:00 | Palánta utca |
23:01 | Fillér utca |
23:02 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
23:03 | Tégla utca |
23:04 | Meggyfa utca |
23:05 | Lejtő utca |
23:06 | Palánta utca |
23:07 | Dunapack Zrt. |
23:08 | Csemete utca |
23:09 | Lapály utca |
23:10 | Lombkorona utca |
23:11 | Alma utca |
23:12 | Alma utca ABC |
23:13 | Pipacs utca |
23:14 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima