Menetrendek
13 |
Luther tér Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:03 | Sóstói úti kórház |
11:04 | Egyetem |
11:05 | Városi Stadion |
11:07 | Stadion utca |
11:08 | Dohány utca |
11:10 | Vay Ádám körút |
11:11 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:12 | Bujtos utca |
11:13 | Megyei Bíróság |
11:14 | Luther tér |
11:15 | Hatzel tér |
11:16 | Móricz Zsigmond utca |
11:18 | TIGÁZ |
11:20 | Dunapack Zrt. |
11:21 | Csemete utca |
11:22 | Lapály utca |
11:23 | Lombkorona utca |
11:24 | Alma utca |
11:25 | Alma utca ABC |
11:26 | Pipacs utca |
11:27 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima