H32 |
H32 |
Megyei Bíróság Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:15 | Autóbusz-állomás |
12:17 | Mező utca 5. |
12:19 | Rákóczi utca 50. |
12:20 | Búza tér |
12:21 | Vay Ádám körút |
12:22 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:24 | Bujtos utca |
12:25 | Megyei Bíróság |
12:26 | Luther ház |
12:28 | Kórház |
12:30 | Zimony utca |
12:32 | Kéményseprő utca |
12:34 | Lujza utca (Kállói út) |
12:35 | Tünde utca |
12:36 | Borbánya, ABC |
12:37 | Borbánya, iskola |
12:38 | Lakatos utca |
12:41 | Nyírjesi elágazás |
12:43 | Nagyszállás bejárati út |
12:45 | Mérő utca |
12:46 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |