H32 |
H32 |
Rákóczi utca 50. Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:30 | Autóbusz-állomás |
14:32 | Mező utca 5. |
14:34 | Rákóczi utca 50. |
14:35 | Búza tér |
14:36 | Vay Ádám körút |
14:37 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:38 | Bujtos utca |
14:39 | Megyei Bíróság |
14:40 | Luther ház |
14:41 | Kórház |
14:42 | Zimony utca |
14:43 | Kéményseprő utca |
14:44 | Lujza utca (Kállói út) |
14:45 | Tünde utca |
14:46 | Borbánya, ABC |
14:47 | Borbánya, iskola |
14:48 | Lakatos utca |
14:51 | Nyírjes |
14:53 | Nyírjesi elágazás |
14:55 | Nyírjesi elágazás |
14:57 | Nagyszállás bejárati út |
14:59 | Mérő utca |
15:00 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |