9 |
Vay Ádám körút ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:42 | Huszár telep |
8:43 | Bottyán János utca |
8:44 | Continental |
8:45 | Derkovits Gyula utca 108. |
8:46 | Dugonics utca |
8:47 | Rozsnyó utca |
8:48 | Szirom utca |
8:49 | Fészek utca ABC |
8:50 | Fészek utca |
8:51 | Tiszavasvári út |
8:53 | Mező utca 5. |
8:55 | Rákóczi utca 50. |
8:56 | Búza tér |
8:57 | Vay Ádám körút |
8:58 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:59 | Bujtos utca |
9:01 | Inczédy sor |
9:03 | Kórház |
9:05 | Nagyvárad utca |
9:06 | EÜ. Szakközépiskola |
9:07 | Család utca, hőközpont |
9:08 | Semmelweis utca |
9:09 | Törzs utca |
9:10 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |