9 |
Törzs utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:42 | Huszár telep |
12:43 | Bottyán János utca |
12:44 | Continental |
12:45 | Derkovits Gyula utca 108. |
12:46 | Dugonics utca |
12:47 | Rozsnyó utca |
12:48 | Szirom utca |
12:49 | Fészek utca ABC |
12:50 | Fészek utca |
12:51 | Tiszavasvári út |
12:53 | Mező utca 5. |
12:55 | Rákóczi utca 50. |
12:56 | Búza tér |
12:57 | Vay Ádám körút |
12:58 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:59 | Bujtos utca |
13:01 | Inczédy sor |
13:03 | Kórház |
13:05 | Nagyvárad utca |
13:06 | EÜ. Szakközépiskola |
13:07 | Család utca, hőközpont |
13:08 | Semmelweis utca |
13:09 | Törzs utca |
13:10 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |