4Y |
Oros, Takarék köz Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:53 | Oros, Temető |
6:54 | Oros, Magyar utca 61. |
6:56 | Oros, Takarék köz |
6:57 | Oros, ABC |
6:58 | Orosi Iskola |
7:00 | Orosi elágazás |
7:01 | Élet utca |
7:02 | Szarkaláb utca |
7:04 | Naspolya utca |
7:05 | Tujafa utca |
7:07 | Gomba utca |
7:09 | Sport utca |
7:11 | Rendelőintézet |
7:13 | Bujtos utca |
7:14 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:16 | Vay Ádám körút |
7:18 | Búza tér |
7:20 | Mező utca |
7:21 | Konzervgyár |
7:23 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |