4Y |
Oros, Magyar utca 61. Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:00 | Oros, Temető |
6:01 | Oros, Magyar utca 61. |
6:03 | Oros, Takarék köz |
6:04 | Oros, ABC |
6:05 | Orosi Iskola |
6:07 | Orosi elágazás |
6:08 | Élet utca |
6:09 | Szarkaláb utca |
6:11 | Naspolya utca |
6:12 | Tujafa utca |
6:14 | Gomba utca |
6:16 | Sport utca |
6:18 | Rendelőintézet |
6:20 | Bujtos utca |
6:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:23 | Vay Ádám körút |
6:25 | Búza tér |
6:27 | Mező utca |
6:28 | Konzervgyár |
6:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |