4Y |
Orosi Iskola Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:00 | Oros, Temető |
9:01 | Oros, Magyar utca 61. |
9:03 | Oros, Takarék köz |
9:04 | Oros, ABC |
9:05 | Orosi Iskola |
9:07 | Orosi elágazás |
9:08 | Élet utca |
9:09 | Szarkaláb utca |
9:11 | Naspolya utca |
9:12 | Tujafa utca |
9:14 | Gomba utca |
9:16 | Sport utca |
9:18 | Rendelőintézet |
9:20 | Bujtos utca |
9:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:23 | Vay Ádám körút |
9:25 | Búza tér |
9:27 | Mező utca |
9:28 | Konzervgyár |
9:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |