4Y |
Gomba utca Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:40 | Oros, Temető |
4:41 | Oros, Magyar utca 61. |
4:43 | Oros, Takarék köz |
4:44 | Oros, ABC |
4:45 | Orosi Iskola |
4:47 | Orosi elágazás |
4:48 | Élet utca |
4:49 | Szarkaláb utca |
4:51 | Naspolya utca |
4:52 | Tujafa utca |
4:54 | Gomba utca |
4:56 | Sport utca |
4:58 | Rendelőintézet |
5:00 | Bujtos utca |
5:01 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
5:03 | Vay Ádám körút |
5:05 | Búza tér |
5:07 | Mező utca |
5:08 | Konzervgyár |
5:10 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |