4Y |
Konzervgyár Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:20 | Oros, Temető |
7:21 | Oros, Magyar utca 61. |
7:23 | Oros, Takarék köz |
7:24 | Oros, ABC |
7:25 | Orosi Iskola |
7:27 | Orosi elágazás |
7:28 | Élet utca |
7:29 | Szarkaláb utca |
7:31 | Naspolya utca |
7:32 | Tujafa utca |
7:34 | Gomba utca |
7:36 | Sport utca |
7:38 | Rendelőintézet |
7:40 | Bujtos utca |
7:41 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:43 | Vay Ádám körút |
7:45 | Búza tér |
7:47 | Mező utca |
7:48 | Konzervgyár |
7:50 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |