Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Nyírjesi elágazás | |
H32 | Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
n | Nyírjes érintésével közlekedik. / Runs via Nyírjes. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 51n |
5: | 46n |
6: | 31n |
7: | 11n |
8: | 11n |
9: | 16n |
10: | |
11: | 16n |
12: | 56n |
13: | |
14: | 16n |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 51n |
5: | |
6: | 06n |
7: | 06n |
8: | |
9: | 06n |
10: | |
11: | 06n |
12: | |
13: | 06n |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 51n |
5: | |
6: | |
7: | 06n |
8: | |
9: | 06n |
10: | |
11: | 06n |
12: | |
13: | 06n |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima