Menetrendek
H32 |
H32 |
Autóbusz-állomás Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:35 | Autóbusz-állomás |
13:37 | Mező utca 5. |
13:39 | Rákóczi utca 50. |
13:40 | Búza tér |
13:41 | Vay Ádám körút |
13:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:44 | Bujtos utca |
13:45 | Megyei Bíróság |
13:46 | Luther ház |
13:48 | Kórház |
13:50 | Zimony utca |
13:52 | Kéményseprő utca |
13:54 | Lujza utca (Kállói út) |
13:55 | Tünde utca |
13:56 | Borbánya, ABC |
13:57 | Borbánya, iskola |
13:58 | Lakatos utca |
14:01 | Nyírjesi elágazás |
14:03 | Nagyszállás bejárati út |
14:05 | Mérő utca |
14:06 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima