Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Lujza utca (Kállói út) | |
H32 | Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
n | Nyírjes érintésével közlekedik. / Runs via Nyírjes. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 24 |
6: | 0449 |
7: | 48 |
8: | 54 |
9: | |
10: | 54 |
11: | |
12: | 34 |
13: | 54 |
14: | 54n |
15: | 54 |
16: | 53n |
17: | 54n |
18: | 56n |
19: | |
20: | 34n |
21: | |
22: | 56n |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 44 |
6: | 44 |
7: | |
8: | 44 |
9: | |
10: | 44 |
11: | |
12: | 44 |
13: | |
14: | 44n |
15: | |
16: | 44n |
17: | |
18: | 56n |
19: | |
20: | 34n |
21: | |
22: | 56n |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 44 |
7: | |
8: | 44 |
9: | |
10: | 44 |
11: | |
12: | 44 |
13: | |
14: | 44n |
15: | |
16: | 44n |
17: | |
18: | 56n |
19: | |
20: | 34n |
21: | |
22: | 56n |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima