Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Kodály Zoltán Általános Iskola | |
H32 | Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
n | Nyírjes érintésével közlekedik. / Runs via Nyírjes. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 06n |
6: | 01n48n |
7: | 30n |
8: | 28n |
9: | 33n |
10: | |
11: | 33n |
12: | |
13: | 13n |
14: | 33n |
15: | 35 |
16: | 35 |
17: | 35 |
18: | 35 |
19: | 31 |
20: | |
21: | 11 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 06n |
6: | 21n |
7: | 21n |
8: | |
9: | 21n |
10: | |
11: | 21n |
12: | |
13: | 21n |
14: | |
15: | 21 |
16: | |
17: | 21 |
18: | |
19: | 31 |
20: | |
21: | 11 |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 06n |
6: | |
7: | 21n |
8: | |
9: | 21n |
10: | |
11: | 21n |
12: | |
13: | 21n |
14: | |
15: | 21 |
16: | |
17: | 21 |
18: | |
19: | 31 |
20: | |
21: | 11 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima