Menetrendek
19 |
Continental Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
minden nap közlekedik / daily
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
21:18 | Huszár telep |
21:19 | Bottyán János utca |
21:20 | Continental |
21:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
21:22 | Dugonics utca |
21:23 | Rozsnyó utca |
21:24 | Szirom utca |
21:25 | Újház sor |
21:26 | Legyező utca 65. |
21:27 | Szélsőbokori út |
21:29 | Szakiskola és Kollégium |
21:31 | Tiszavasvári út |
21:33 | Mező utca 5. |
21:35 | Rákóczi utca 50. |
21:36 | Búza tér |
21:38 | Vay Ádám körút |
21:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
21:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
21:45 | Inczédy sor |
21:47 | Kórház |
21:49 | Nagyvárad utca |
21:50 | EÜ. Szakközépiskola |
21:51 | Család utca |
21:52 | Örökösföldi Piac |
21:53 | Szalag utca |
21:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima