Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
17 | Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
19 | Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 17-es járat közlekedik, a Rendelőintézet érintésével. / At non-marked departure times, bus 17 runs via Rendelőintézet. |
|
h | 19-es jelzéssel, a Szakiskola és Kollégium, valamint a Kórház érintésével közlekedik. / Runs on line 19 via "Szakiskola és Kollégium" and "Kórház" stops.. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 51 |
5: | 11 31h51 |
6: | 21 41 |
7: | 01 20 35 55 |
8: | 16 36 |
9: | 06 36 |
10: | 06 36 |
11: | 06 36 |
12: | 06 36 |
13: | 06 36 |
14: | 06 38 |
15: | 13 43 |
16: | 13 43 |
17: | 13 43 |
18: | 06 |
19: | 06 53h |
20: | 06 53h |
21: | 53h |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 51 |
5: | 11 31h51 |
6: | 21 41 |
7: | 01 20 35 55 |
8: | 16 36 |
9: | 06 36 |
10: | 06 36 |
11: | 06 36 |
12: | 06 36 |
13: | 06 36 |
14: | 06 38 |
15: | 08 38 |
16: | 08 38 |
17: | 08 36 |
18: | 06 |
19: | 06 53h |
20: | 06 53h |
21: | 53h |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 31h |
6: | 26 |
7: | 26 |
8: | 26 |
9: | 26 |
10: | 26 |
11: | 26 |
12: | 26 |
13: | 26 |
14: | 53h |
15: | 53h |
16: | 53h |
17: | 53h |
18: | 53h |
19: | 53h |
20: | 53h |
21: | 53h |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 31h |
6: | 53h |
7: | 53h |
8: | 53h |
9: | 53h |
10: | 53h |
11: | 53h |
12: | 53h |
13: | 53h |
14: | 53h |
15: | 53h |
16: | 53h |
17: | 53h |
18: | 53h |
19: | 53h |
20: | 53h |
21: | 53h |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima