Menetrendek
19 |
Szirom utca Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
minden nap közlekedik / daily
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:58 | Huszár telep |
4:59 | Bottyán János utca |
5:00 | Continental |
5:01 | Derkovits Gyula utca 108. |
5:02 | Dugonics utca |
5:03 | Rozsnyó utca |
5:04 | Szirom utca |
5:05 | Újház sor |
5:06 | Legyező utca 65. |
5:07 | Szélsőbokori út |
5:09 | Szakiskola és Kollégium |
5:11 | Tiszavasvári út |
5:13 | Mező utca 5. |
5:15 | Rákóczi utca 50. |
5:16 | Búza tér |
5:18 | Vay Ádám körút |
5:20 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
5:21 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
5:23 | Inczédy sor |
5:25 | Kórház |
5:27 | Nagyvárad utca |
5:28 | EÜ. Szakközépiskola |
5:29 | Család utca |
5:30 | Örökösföldi Piac |
5:31 | Szalag utca |
5:32 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima