Menetrendek
17 |
Örökösföld Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:38 | Szélsőbokori út |
11:39 | Ív utca |
11:40 | Fészek utca ABC |
11:41 | Szirom utca |
11:42 | Rozsnyó utca |
11:43 | Dugonics utca |
11:44 | Derkovits Gyula utca 73. |
11:45 | Derkovits Gyula utca 5. |
11:47 | Mező utca 5. |
11:49 | Rákóczi utca 50. |
11:51 | Búza tér |
11:53 | Vay Ádám körút |
11:55 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:57 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
11:59 | Rendelőintézet |
12:01 | EÜ. Szakközépiskola |
12:03 | Család utca |
12:04 | Örökösföldi Piac |
12:06 | Szalag utca |
12:07 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima