Menetrendek
17 |
Rendelőintézet Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:13 | Szélsőbokori út |
16:14 | Ív utca |
16:15 | Fészek utca ABC |
16:16 | Szirom utca |
16:17 | Rozsnyó utca |
16:18 | Dugonics utca |
16:19 | Derkovits Gyula utca 73. |
16:20 | Derkovits Gyula utca 5. |
16:23 | Mező utca 5. |
16:25 | Rákóczi utca 50. |
16:26 | Búza tér |
16:28 | Vay Ádám körút |
16:30 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:33 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
16:36 | Rendelőintézet |
16:38 | EÜ. Szakközépiskola |
16:40 | Család utca |
16:41 | Örökösföldi Piac |
16:43 | Szalag utca |
16:45 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima