Menetrendek
19 |
Kodály Zoltán Általános Iskola Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:18 | Huszár telep |
14:19 | Bottyán János utca |
14:20 | Continental |
14:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
14:22 | Dugonics utca |
14:23 | Rozsnyó utca |
14:24 | Szirom utca |
14:25 | Újház sor |
14:26 | Legyező utca 65. |
14:27 | Szélsőbokori út |
14:29 | Szakiskola és Kollégium |
14:31 | Tiszavasvári út |
14:33 | Mező utca 5. |
14:35 | Rákóczi utca 50. |
14:36 | Búza tér |
14:38 | Vay Ádám körút |
14:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
14:45 | Inczédy sor |
14:47 | Kórház |
14:49 | Nagyvárad utca |
14:50 | EÜ. Szakközépiskola |
14:51 | Család utca |
14:52 | Örökösföldi Piac |
14:53 | Szalag utca |
14:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima