Menetrendek
17 |
Kodály Zoltán Általános Iskola Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:51 | Újház sor |
5:52 | Legyező utca 65. |
5:53 | Szélsőbokori út |
5:54 | Ív utca |
5:55 | Fészek utca ABC |
5:56 | Szirom utca |
5:57 | Rozsnyó utca |
5:58 | Dugonics utca |
5:59 | Derkovits Gyula utca 73. |
6:00 | Derkovits Gyula utca 5. |
6:02 | Mező utca 5. |
6:04 | Rákóczi utca 50. |
6:06 | Búza tér |
6:08 | Vay Ádám körút |
6:10 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:12 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
6:14 | Rendelőintézet |
6:16 | EÜ. Szakközépiskola |
6:18 | Család utca |
6:19 | Örökösföldi Piac |
6:21 | Szalag utca |
6:22 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima