Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Vay Ádám körút | |
17 | Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
19 | Örökösföld ► Kórház ► Szélsőbokori út ► Huszár telep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 17-es járat közlekedik, a Rendelőintézet érintésével a Szélsőbokori útig. / At non-marked departure times, bus 17 runs to Szélsőbokori út via Rendelőintézet. |
|
h | 19-es jelzéssel, a Kórház érintésével a Huszár telepig közlekedik. / Runs on line 19 via Kórház to Huszár telep. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 08 51h |
6: | 18 48 |
7: | 07 31 51 |
8: | 21 51 |
9: | 21 51 |
10: | 21 51 |
11: | 21 51 |
12: | 21 51 |
13: | 21 51 |
14: | 23 53 |
15: | 23 53 |
16: | 23 53 |
17: | 21 51 |
18: | 21 51h |
19: | 21 51h |
20: | 21 51h |
21: | |
22: | |
23: | 01h |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 08 51h |
6: | 18 48 |
7: | 07 31 51 |
8: | 21 51 |
9: | 21 51 |
10: | 21 51 |
11: | 21 51 |
12: | 21 51 |
13: | 21 51 |
14: | 21 51 |
15: | 21 51 |
16: | 21 51 |
17: | 21 51 |
18: | 21 51h |
19: | 21 51h |
20: | 21 51h |
21: | |
22: | |
23: | 01h |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 46 |
6: | 46 |
7: | 46 |
8: | 46 |
9: | 46 |
10: | 46 |
11: | 46 |
12: | 46 |
13: | 51h |
14: | 51h |
15: | 51h |
16: | 51h |
17: | 51h |
18: | 51h |
19: | 51h |
20: | 51h |
21: | |
22: | |
23: | 01h |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 51h |
6: | 51h |
7: | 51h |
8: | 51h |
9: | 51h |
10: | 51h |
11: | 51h |
12: | 51h |
13: | 51h |
14: | 51h |
15: | 51h |
16: | 51h |
17: | 51h |
18: | 51h |
19: | 51h |
20: | 51h |
21: | |
22: | |
23: | 01h |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima