Menetrendek
17 |
Derkovits Gyula utca 73. Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:50 | Szélsőbokori út |
6:51 | Ív utca |
6:52 | Fészek utca ABC |
6:53 | Szirom utca |
6:54 | Rozsnyó utca |
6:55 | Dugonics utca |
6:56 | Derkovits Gyula utca 73. |
6:57 | Derkovits Gyula utca 5. |
7:00 | Mező utca 5. |
7:02 | Rákóczi utca 50. |
7:03 | Búza tér |
7:05 | Vay Ádám körút |
7:07 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:10 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
7:13 | Rendelőintézet |
7:15 | EÜ. Szakközépiskola |
7:17 | Család utca |
7:18 | Örökösföldi Piac |
7:20 | Szalag utca |
7:22 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima