Menetrendek
19 |
Derkovits Gyula utca 5. Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:18 | Huszár telep |
15:19 | Bottyán János utca |
15:20 | Continental |
15:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
15:22 | Dugonics utca |
15:23 | Rozsnyó utca |
15:24 | Szirom utca |
15:25 | Újház sor |
15:26 | Legyező utca 65. |
15:27 | Szélsőbokori út |
15:29 | Szakiskola és Kollégium |
15:31 | Tiszavasvári út |
15:33 | Mező utca 5. |
15:35 | Rákóczi utca 50. |
15:36 | Búza tér |
15:38 | Vay Ádám körút |
15:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
15:45 | Inczédy sor |
15:47 | Kórház |
15:49 | Nagyvárad utca |
15:50 | EÜ. Szakközépiskola |
15:51 | Család utca |
15:52 | Örökösföldi Piac |
15:53 | Szalag utca |
15:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima