Menetrendek
17 |
Fészek utca ABC Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:02 | Szélsőbokori út |
12:03 | Ív utca |
12:04 | Fészek utca ABC |
12:05 | Szirom utca |
12:06 | Rozsnyó utca |
12:07 | Dugonics utca |
12:08 | Derkovits Gyula utca 73. |
12:09 | Derkovits Gyula utca 5. |
12:11 | Mező utca 5. |
12:13 | Rákóczi utca 50. |
12:14 | Búza tér |
12:15 | Vay Ádám körút |
12:17 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:18 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
12:20 | Rendelőintézet |
12:21 | EÜ. Szakközépiskola |
12:23 | Család utca |
12:24 | Örökösföldi Piac |
12:26 | Szalag utca |
12:27 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima