Menetrendek
17 |
Búza tér Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:02 | Szélsőbokori út |
8:03 | Ív utca |
8:04 | Fészek utca ABC |
8:05 | Szirom utca |
8:06 | Rozsnyó utca |
8:07 | Dugonics utca |
8:08 | Derkovits Gyula utca 73. |
8:09 | Derkovits Gyula utca 5. |
8:11 | Mező utca 5. |
8:13 | Rákóczi utca 50. |
8:14 | Búza tér |
8:15 | Vay Ádám körút |
8:17 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:18 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
8:20 | Rendelőintézet |
8:21 | EÜ. Szakközépiskola |
8:23 | Család utca |
8:24 | Örökösföldi Piac |
8:26 | Szalag utca |
8:27 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima