Menetrendek
19 |
- Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:18 | Huszár telep |
11:19 | Bottyán János utca |
11:20 | Continental |
11:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
11:22 | Dugonics utca |
11:23 | Rozsnyó utca |
11:24 | Szirom utca |
11:25 | Újház sor |
11:26 | Legyező utca 65. |
11:27 | Szélsőbokori út |
11:29 | Szakiskola és Kollégium |
11:31 | Tiszavasvári út |
11:33 | Mező utca 5. |
11:35 | Rákóczi utca 50. |
11:36 | Búza tér |
11:38 | Vay Ádám körút |
11:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
11:45 | Inczédy sor |
11:47 | Kórház |
11:49 | Nagyvárad utca |
11:50 | EÜ. Szakközépiskola |
11:51 | Család utca |
11:52 | Örökösföldi Piac |
11:53 | Szalag utca |
11:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima