Menetrendek
19 |
- Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:18 | Huszár telep |
8:19 | Bottyán János utca |
8:20 | Continental |
8:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
8:22 | Dugonics utca |
8:23 | Rozsnyó utca |
8:24 | Szirom utca |
8:25 | Újház sor |
8:26 | Legyező utca 65. |
8:27 | Szélsőbokori út |
8:29 | Szakiskola és Kollégium |
8:31 | Tiszavasvári út |
8:33 | Mező utca 5. |
8:35 | Rákóczi utca 50. |
8:36 | Búza tér |
8:38 | Vay Ádám körút |
8:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
8:45 | Inczédy sor |
8:47 | Kórház |
8:49 | Nagyvárad utca |
8:50 | EÜ. Szakközépiskola |
8:51 | Család utca |
8:52 | Örökösföldi Piac |
8:53 | Szalag utca |
8:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima