Menetrendek
19 |
- Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:18 | Huszár telep |
7:19 | Bottyán János utca |
7:20 | Continental |
7:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
7:22 | Dugonics utca |
7:23 | Rozsnyó utca |
7:24 | Szirom utca |
7:25 | Újház sor |
7:26 | Legyező utca 65. |
7:27 | Szélsőbokori út |
7:29 | Szakiskola és Kollégium |
7:31 | Tiszavasvári út |
7:33 | Mező utca 5. |
7:35 | Rákóczi utca 50. |
7:36 | Búza tér |
7:38 | Vay Ádám körút |
7:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
7:45 | Inczédy sor |
7:47 | Kórház |
7:49 | Nagyvárad utca |
7:50 | EÜ. Szakközépiskola |
7:51 | Család utca |
7:52 | Örökösföldi Piac |
7:53 | Szalag utca |
7:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima