Menetrendek
17 |
- Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:02 | Szélsőbokori út |
11:03 | Ív utca |
11:04 | Fészek utca ABC |
11:05 | Szirom utca |
11:06 | Rozsnyó utca |
11:07 | Dugonics utca |
11:08 | Derkovits Gyula utca 73. |
11:09 | Derkovits Gyula utca 5. |
11:11 | Mező utca 5. |
11:13 | Rákóczi utca 50. |
11:14 | Búza tér |
11:15 | Vay Ádám körút |
11:17 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:18 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
11:20 | Rendelőintézet |
11:21 | EÜ. Szakközépiskola |
11:23 | Család utca |
11:24 | Örökösföldi Piac |
11:26 | Szalag utca |
11:27 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima