Menetrendek
17 |
- Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:02 | Szélsőbokori út |
6:03 | Ív utca |
6:04 | Fészek utca ABC |
6:05 | Szirom utca |
6:06 | Rozsnyó utca |
6:07 | Dugonics utca |
6:08 | Derkovits Gyula utca 73. |
6:09 | Derkovits Gyula utca 5. |
6:11 | Mező utca 5. |
6:13 | Rákóczi utca 50. |
6:14 | Búza tér |
6:15 | Vay Ádám körút |
6:17 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:18 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
6:20 | Rendelőintézet |
6:21 | EÜ. Szakközépiskola |
6:23 | Család utca |
6:24 | Örökösföldi Piac |
6:26 | Szalag utca |
6:27 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima