Menetrendek
17 |
- Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:38 | Szélsőbokori út |
16:39 | Ív utca |
16:40 | Fészek utca ABC |
16:41 | Szirom utca |
16:42 | Rozsnyó utca |
16:43 | Dugonics utca |
16:44 | Derkovits Gyula utca 73. |
16:45 | Derkovits Gyula utca 5. |
16:48 | Mező utca 5. |
16:50 | Rákóczi utca 50. |
16:51 | Búza tér |
16:53 | Vay Ádám körút |
16:55 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:58 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
17:01 | Rendelőintézet |
17:03 | EÜ. Szakközépiskola |
17:05 | Család utca |
17:06 | Örökösföldi Piac |
17:08 | Szalag utca |
17:10 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima