Menetrendek
17 |
- Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:43 | Szélsőbokori út |
15:44 | Ív utca |
15:45 | Fészek utca ABC |
15:46 | Szirom utca |
15:47 | Rozsnyó utca |
15:48 | Dugonics utca |
15:49 | Derkovits Gyula utca 73. |
15:50 | Derkovits Gyula utca 5. |
15:53 | Mező utca 5. |
15:55 | Rákóczi utca 50. |
15:56 | Búza tér |
15:58 | Vay Ádám körút |
16:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:03 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
16:06 | Rendelőintézet |
16:08 | EÜ. Szakközépiskola |
16:10 | Család utca |
16:11 | Örökösföldi Piac |
16:13 | Szalag utca |
16:15 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima