Menetrendek
17 |
- Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:08 | Szélsőbokori út |
12:09 | Ív utca |
12:10 | Fészek utca ABC |
12:11 | Szirom utca |
12:12 | Rozsnyó utca |
12:13 | Dugonics utca |
12:14 | Derkovits Gyula utca 73. |
12:15 | Derkovits Gyula utca 5. |
12:17 | Mező utca 5. |
12:19 | Rákóczi utca 50. |
12:21 | Búza tér |
12:23 | Vay Ádám körút |
12:25 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:27 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
12:29 | Rendelőintézet |
12:31 | EÜ. Szakközépiskola |
12:33 | Család utca |
12:34 | Örökösföldi Piac |
12:36 | Szalag utca |
12:37 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima