Menetrendek
17 |
- Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:08 | Szélsőbokori út |
9:09 | Ív utca |
9:10 | Fészek utca ABC |
9:11 | Szirom utca |
9:12 | Rozsnyó utca |
9:13 | Dugonics utca |
9:14 | Derkovits Gyula utca 73. |
9:15 | Derkovits Gyula utca 5. |
9:17 | Mező utca 5. |
9:19 | Rákóczi utca 50. |
9:21 | Búza tér |
9:23 | Vay Ádám körút |
9:25 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:27 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
9:29 | Rendelőintézet |
9:31 | EÜ. Szakközépiskola |
9:33 | Család utca |
9:34 | Örökösföldi Piac |
9:36 | Szalag utca |
9:37 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima