Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Móricz Zsigmond utca | |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 2858 |
6: | 203443Y |
7: | 0817Y43 |
8: | 21 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 0555 |
13: | 2555 |
14: | 2553 |
15: | 133353 |
16: | 133353 |
17: | 133355 |
18: | 2556 |
19: | 36 |
20: | 1656 |
21: | 31 |
22: | 55Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 2858 |
6: | 1840 |
7: | 032343 |
8: | 21 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 0555 |
13: | 2555 |
14: | 2558 |
15: | 2858 |
16: | 2855 |
17: | 2555 |
18: | 2556 |
19: | 36 |
20: | 1656 |
21: | 31 |
22: | 55Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 33 |
6: | 1656 |
7: | 36 |
8: | 16 |
9: | 16 |
10: | 16 |
11: | 16 |
12: | 16 |
13: | 1636 |
14: | 16 |
15: | 16 |
16: | 16 |
17: | 16 |
18: | 1656 |
19: | |
20: | 16 |
21: | 31 |
22: | 55Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 33 |
6: | 56 |
7: | |
8: | 16 |
9: | 16 |
10: | 16 |
11: | 16 |
12: | 16 |
13: | 16 |
14: | 16 |
15: | 16 |
16: | 16 |
17: | 16 |
18: | 1656 |
19: | |
20: | 16 |
21: | 31 |
22: | 55Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima